13 Kasım 2019 Çarşamba
Biyografi
Ali Rıza Güney

Ali Rıza Güney

Başiskele İlçe Emniyet Müdürü

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2014

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan yer değişikliğiyle 5 müdür, 5 başkomiser ve 12 polis memurunun görev yerleri değiştirildi. İzmit İlçe Emniyet Müdürü Kadir Alçıkaya Asayiş Şube Müdürü olurken Başiskele İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karakaş İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi. Daha önce İzmit İlçe Asayiş Şube Müdürlüğü'nde görev yapan Ali Rıza Güney ise, Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi. Sırasıyla Afyon, Van, Kocaeli Asayiş Şube Müdür Yardımcılığı ve Kartepe Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini yürüten, ardından Kandıra Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Güney, bu yeni atamayla birlikte artık Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğü yapacak. Ankara Polis Akademisi mevzunu olan Güney, evli ve 1 çocuk babası.

Reklam

Başiskele Haber Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 Valilik Karşısı İzmit İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Başiskele Haber Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir