22 Ekim 2019 Salı

Konya'nın lezzetini uzaklarda değil, 'Konyalı Lezzet Mutfağı'nda' arayın!

Konya'nın lezzetini uzaklarda değil, 'Konyalı Lezzet Mutfağı'nda' arayın!
Konya'nın lezzetini uzaklarda değil, 'Konyalı Lezzet Mutfağı'nda' arayın!
Konya'nın lezzetini uzaklarda değil, 'Konyalı Lezzet Mutfağı'nda' arayın!
Konya'nın lezzetini uzaklarda değil, 'Konyalı Lezzet Mutfağı'nda' arayın!
Konya'nın lezzetini uzaklarda değil, 'Konyalı Lezzet Mutfağı'nda' arayın!
Röportaj
09 Şubat 2015 11:54
Okunma : 3783
Yazdır
Yorum Yap

Konya Mutfağı'nın eşsiz tüm lezzetlerini Karaköprü Mahallesi D/100 Karayolları üzeri No: 427'de bulunan Konyalı Lezzet Mutfağı'nda bulmanız mümkün.Konyalı Lezzet Mutfağı'nın sahiplerinden Ertan Maviş, gıda sektörünün meşakkatli bir sektör olduğunu belirterek, "Bu meşakkatli sektörde insanların damaklarında güzel lezzetler bırakmak mutlu ediyor" dedi

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Konyalı Lezzet Mutfağı'nın sahiplerinden olan Ertan Maviş oldukça nezih mekanları hakkında bilgiler verdi. Ertan Maviş, "Ben ve ortağım Fatih Günen daha önce sosyal tesis işletmeciliği yapıyorduk. Yani hizmet sektörüne uzak değiliz. Bundan 2 yıl önce 2013 Haziran ayında mekanımızı açtık. O günden bugüne de iyi ki böyle bir karar vermişiz demekteyiz" dedi.


'DAMAKLARDA EŞSİZ LEZZET BIRAKIYORUZ'
Kısa bir sürede lezzetli ürünlerinin dillere destan olduğunu belirten Ertan Maviş, "Mutfağımızda ağırlıklı Konya'ya özgü lezzetler çıkarsak ta, ızgara çeşitlerimizde mevcut. Özellikle müşterilerimiz Etli ekmek, bıçak arası ve de Mevlana gibi Konya'ya özgü lezzetlerimizi fazlasıyla talep ediyor. Müşterilerimizin damak tadına eşsiz lezzetlerle tatlandırmaktan bizlerde son derece keyif alıyoruz" şeklinde konuştu.


'AİLELER , EVLERİNİN RAHATLIĞINI BULUYOR'
Mekanları hakkında da bilgiler veren Ertan Maviş, "İşletmemizde aynı anda 200 kişiye birden hizmet edebiliyoruz. Alakart servisler dışında kalabalık grupları da mekanımızda kolay bir şekilde ağırlıyoruz. Sanayi bölgesine yakın bir yerde olduğumuz için öğlen saatlerinden iş verenlere, akşam saatlerinde ise ailelere hitap etmekteyiz. Ailelerimiz evlerinin rahatlığını mekanımızda hissetmekteler çünkü bebek odası, çocuklar için oyun parkımız, mescidimiz ve şadırvanımız mevcut. Bunun için aileler rahatça birbirinden güzel lezzetlerimizi son derece keyifli bir ortamda tatma imkanına sahip oluyorlar. Zaten onların mutluluğunu yüzlerinden anlıyoruz" dedi.


'BEĞENMEDİĞİMİZ ÜRÜNÜ ASLA MÜŞETERİYE SUNMAYIZ'
Öğlen 11.30 gece 21.30'a kadar hizmet verdiklerini de kaydeden Ertan Maviş gıda sektöründeki zorluklara dikkat çekti. "Gıda sektöründe son derece hassas olmanız gerekir. Usta ve servis elemanları ile ilgili zaman zaman sıkıntılar yaşıyoruz. Madem Konya'ya özgü lezzetleri ağırlıkta sunuyoruz dedik ve bizler ustamızı Konya'dan getirdik, kendisine burada ev tuttuk. Hijyen konusu bizim için çok önemli bunun için işletmemizde çalıştıracağımız kişilerde bu konuda en az bizim kadar hassas olmalı. Bizler kendi yemeyeceğimiz yani beğenmediğimiz ürünü asla müşterimize sunmayız. Yediğimiz her şey göz önünde hazırlanıyor. Her şeyimiz son derece şeffaf" diyerek herkesin bu eşsiz lezzetleri tatması gerektiğini belirterek sözlerini noktaladı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Başiskele Haber Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 Valilik Karşısı İzmit İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Başiskele Haber Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir