22 Ekim 2019 Salı

İlçemizin yükselen değeri Üstgrup İnşaat...

İlçemizin yükselen değeri Üstgrup İnşaat...
İlçemizin yükselen değeri Üstgrup İnşaat...
İlçemizin yükselen değeri Üstgrup İnşaat...
İlçemizin yükselen değeri Üstgrup İnşaat...
İlçemizin yükselen değeri Üstgrup İnşaat...
Rehber
16 Şubat 2015 12:24
Okunma : 2634
Yazdır
Yorum Yap

İlçemizin öncü firmalarından biri olan Üstgrup İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Üstübi ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Üstübi, başarılarının sırlarını gazetemize anlattı

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

İnşaat sektörünün lideri konumunda olan Üstgrup İnşaatın Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Üstübi keyifle gerçekleştirdiğimiz söyleşi sırasında bize Üstgrup'un tarihçesi hakkında da çeşitli bilgiler aktarmayı ihmal etmedi. Ayrıca hayata geçirecekleri yeni projeleri olan 'Üst Park Yuvacık' hakkında detaylı bilgiler aldık.


'KALİTEMİZ VE GÜVENİLİRLİĞMİZLE TERCİH EDİLİYORUZ'
İnşaat sektörüne girmelerinin bir tesadüf olmadığını belirten Abdullah Üstübi, "Bundan tam 21 yıl önce kurumsallaşma kararı aldık. Yani 1994 yılında Üstgrup adı altında şirket halini geldik. Bir işe bilerek başlamak ve bildiğiniz işte çalışmak haliyle başarıyı da beraberinde getiriyor. Kısa sürede büyük gelişme gösteren firmamız özel ve resmi olmak üzere birçok projede yer almıştır. Deneyimimiz, iş gücümüz, teknolojimiz, kalitemiz ve güvenilirliğimizle bir çok alt yapı ve üst yapı işlerinde tercih edilen isim durumunda olmak gurur verici" dedi.


'ÜSTGRUP İSMİ VARSA, BU İŞ SAĞLAM İŞTİR'
Başarıyı yakalamaların bir diğer sırrını da bizlerle paylaşan Üstübi,"Gerek sektör gerekse teknolojide yaşanan hızlı değişimler sonucu talep ve ihtiyaçların sürekli değiştiği ve geliştiği bir dönemde klasik hizmet anlayışından farklı hareket etmeliyiz. Bunun bilinciyle bizler müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, zamanında, etkili ve yaratıcı, çözümler üreterek müşteri memnuniyeti ve gizlilik anlayışına uygun kaliteli hizmet sunmayı ilke edindik ve kurulduğumuz günden bu güne asla bu güzel ilkelerimizden taviz vermedik. Bu nedenle Üstgrup kısa sürede bir marka oldu. İnsanlar, ' Üstgrup ismi varsa bu iş sağlam iştir' diye düşünerek bizi tercih ederken bir tedirginlik yaşamadı" ifadelerini kullandı.


'ÖNEMLİ ADIMLAR ATIYORUZ'
Şirketleri bünyesinde iş yoğunluğuna göre çalışan sayılarının değişiklik gösterdiğine ama ortalama 130 kişiyi istihdam ettiklerini de vurgulayan Üstübi, "Başarıda zirveye oturmamızda çalışanlarımızda çok büyük katkısı var. Bu nedenle bizler profesyonel eğitim görmüş, uygulama deneyimi olan yetkin uzmanlarla çalışır ve uzmanlarının gelişimini sürekli eğitimler ile destekleriz. Hizmet verdiğimiz inşaat sektöründeki kalitemizi ve yeterliliğimizi ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve Uluslararası Gözetim şirketi belgelerini almaya hak kazandık. Müşteri beklentilerini karşılamak ve verdiğimiz hizmetleri uluslararası standartlara göre gerçekleştirmek adına önemli bir adımlar atan bir firmayız" dedi.


'TÜM İŞLERİMİZE İMZAMIZI GURURLA ATTIK'
Bünyelerinde hem kamuya ait işleri hem de özel işler verdiklerinin de altını çizen Üstübi, "Alt Yapı İşleri, kaba inşaat işleri, fabrika, tatil köyü, konut, okul inşaatları hayata geçirdik. Betonarme kısmının yanında, izolasyon, drenaj ve dolgu işleri, çatı kapatmalarına dair işlerde yaptık. Her türlü çevre düzenleme ve yeşil alan tanzimi. Bordür, kilitli parke, delikli çimtaşı gibi çevreyi güzelleştiren işlere de imza attık. Tüm bunların yanı sıra ince inşaat işleri ve anahtar teslim projelerde de kalitemizi ispat ettik. Yaptığımız tüm işlere imzamızı hep gururla attık" dedi.


'İNSANLARIN HAYALİNDEKİ YAŞAM ALANI'
Sayısız bir çok özel projeyi hayata geçirdiklerini aktaran Üstübi, "Üstgrup Seymen projemizde satılmadık bir dairemiz kalmadı. Bu projenin ardından Üstgrup Yuvacık Projemizi hayata geçirmek için hemen kolları sıvadık. İnsanların hayalinde ki yaşam alanlarını hayata geçirebilmek için projemiz üzerinde baya ince elleyip sık dokuduk. İçerisinde bulunduğumuz şubat ayı içerisinde projemizi hayata geçirmek için 'Bismillah' dedik" ifadelerini kullandı.


'2016 AĞUSTOS'TA ANAHTAR TESLİM'
Projenizin bu ay içerisinde hayata geçmeye başladığını ifade ettiniz bu projeye ilgi nasıl ve ne zaman teslim edecek siniz? Dediğimizde de Üstübi, "Projeye ilgi şimdiden son derece güzel 'Bismillah' der demez şimdiden yaşam alanımızda yaşamak isteyen yüzde 50 talipli çıktı. 2016 Ağustos sonu eylül başı gibi anahtar teslimi yapacağız İnşallah" dedi.


139 BİN'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA
Kısa sürede gösterilen ilginin son derece güzel olduğuna değindiniz peki ilginin bu denli güzel olmasının bir nedeni de fiyatlarınız olabilir mi? Sorumuzda da Üstübi, "Hiç kuşkusuz bununda etkisi var hem kaliteli hem güzel bir yaşam alanını son derece makul fiyatlardan sunmaktayız. Daire tiplerine göre fiyatlarımız 139 bin ile 276' bin arasında değişiklik gösteriyor" dedi.


'KOCAELİ'NDE DE KONUT PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRME HEDEFİMİZ VAR'
Başiskele'de bir çok yaşam alanı inşa ettiniz konut projelerinizi Kocaeli geneline yaymak gibi bir fikriniz var mı? Der demez Üstübi, "Elbette var, birkaç kamu yatırımı ilimiz genelinde ve il dışında hayata geçirdik. Kocaeli genelinde de ilerleyen zamanlarda konut çalışması yapabiliriz. Hedeflerimiz ve projelerimiz arasında hiç şüphesiz bu da var" diyerek sözlerini noktaladı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Başiskele Haber Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 Valilik Karşısı İzmit İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Başiskele Haber Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir