13 Kasım 2019 Çarşamba

Başiskele’de CHP’den seçim startı

Başiskele’de CHP’den seçim startı
Başiskele’de CHP’den seçim startı
Başiskele’de CHP’den seçim startı
Siyaset
11 Eylül 2015 11:08
Okunma : 1688
Yazdır
Yorum Yap

Başiskele CHP ilçe örgütü yönetimi sandık çevresi sorumluları ile buluştu.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

İlçe Başkanı İrfan Keskin, İlçe Sekreteri Hasan Varol, Başkan Yardımcıları ; Vacit Çelik , Hayri Burnaz, Arzu Akyıldız, Seyfettin Kılınç  ve Mehmet ALİ Karadeniz 1 Kasım Genel Seçiminde aktif görev üstlenecek olan partili  sandık çevresi sorumluları ile bilgi alış verişinde bulundular.

Seçim startının ilk buluşması 92 yıl önce kurulan CHP’nin kuruluş günü kutlaması ile anlamlandı.

Toplantı Ulusal Kurtuluş Şavaşımızın önderi, dünya barış haraketinin öncüsü yurtsever insan Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta  olmak üzere vatanımızın bağımsızlığı için canlarını feda eden   sıra neferi şehitler adına saygı duruşu ile başladı.Saygı duruşu sonrasında günün önemini vurgulamak için söz alan İlçe başkanı İrfan Keskin PARTLİLERE şöyle seslendi ;

  ‘’ Bu gün 92. Kuruluş yılını kutladığımız partimiz Ulusal Kurtuluş Savaşımımızın ateş boylarından filizlenen bir partidir. Partimiz CHP gömlek değiştirenlerin aksine  canlarını feda ettikleri vatanını seven yurtysever insanlarımızın kurduğu ve bizlere emanet ettiği partidir.CHP ilk Genel Başkanımıız Gazi Musatafa Kemal Atatürk’ün bize emanetidir.

Partimiz dünümğz bu günümüz ve yarınımızdır. CHP dün Türkiye için vardı, bu günde Türkiye için var. Çünkü CHP demek üretmek kaynak yaratmak adalet dağıtmaktır.

CHP iş ve aş demektir.

CHP demek tüyü bitmemiş yetim hakkını korumak ve millet için kullanmaktır.

CHP kardeşilk demektir.CHP demek barış dostluk ve dayanışmadır.

Kısacası CHP Türkiyedir.

Sevgili partili dostlar, yoldaşlar ; bu günlerde ne acıdır ki  yine yeniden kanlı karanlık bir senaryo sahneleniyor. Milletimiz kan ve gözyaşı ile bunaltılıyor. Günler ağır ve ölüm haberleri , acı ve gözyaşıyla geçiriyor.

Her şeye karşı bizler sevgilği milletimizi sağduyulu davranmaya ve kanlı sinsi iblislere şer odaklara karşı dünden daha güçlü birlikte haraket etmeye davet ediyorum. 

Unutmayalım ki , Kanla şiddetle beslenenlerin panzehiri inadına kardeşçe barış içinde bir arada yaşamaktır.  Dikkat edin Sevgili dostlar, şehit oılan güzel insanlar 1919 dan bu güne hewp işçi köyü memur esnaf yani halk çacukları.

 ARTIK YETERR !!!!

1950 Yılından bu güne hep sağ iktdarlar başımızda son 13 yıldırda tek başına AKP var iktidarda. Bu gün dökünel kanın her damlasında iktidarın sorumluluğu var. Biz artık gençlerimizi kucaklamak istiyoruz tabutları değil.

Partimizin 92. Kuruluş Yılında Yüksek sesle ve yürekten sesleniyorum.

Sevgili Milletimiz ;

CHP barış içinde bir arada yaşamanın tek güvencesidir. Çünkü CHP israfsaray için değil Türkiye için var.

1 Kasım Pazar günü inanıyorum ki  sevgili milletimiz sandıkta CHP diyecek. Ve sevdalısı olduğumuz güzel Türkiyemizin aydınlık ve güneşli günleri başlayacak, dedi.

 Başkan İrfan Keskin’den sonra söz alan ilçe sekreteri Hasan Varol da 25 Seçim Çevresi Sorumlularına üstlenmiş oldukları görevlerinin önemi hakkında ayrıntılı bilgilendirmede bulundu ve sözlerini şöyle tamamladı;

‘’ Bu günkü buluşmamız ile Başiskelkede seçim startını vermiş olduk. Hedefimiz başiskelede oylarımızı yüzde yüz arttırmak.Önümüzdeki günlerde de 166 sandık sorumlumuz ile buluşacağız. 1 Kasım Pazar günü milletimizin partimize iktidar görevi vereceğine inanıyorum. Üstlendiğimiz tarihi görevinizde başarılar diliyor ve özgüveninizden dolayı yürekten teşekkür ediyorum. ‘’ 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Başiskele Haber Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 Valilik Karşısı İzmit İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Başiskele Haber Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir