22 Ekim 2019 Salı

AK Gençlerden Ak Mekan

AK Gençlerden Ak Mekan
Güncel
17 Şubat 2018 15:53
Okunma : 754
Yazdır
Yorum Yap

AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı tarafından Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde AK Mekan açıldı. Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen AK Mekan’da gençlerin hem eğitimlerine katkı sunacakları programlar da hem de eğlenecekleri oyun alanları bulunuyor

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı tarafından Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde AK Mekan açıldı. Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen AK Mekan’da gençlerin hem eğitimlerine katkı sunacakları programlar da hem de eğlenecekleri oyun alanları bulunuyor. AK Mekan’ın açılış programına Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Milletvekili Zeki Aygün, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, AK  Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

 

“TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, “Bizler Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyoruz. AK Mekan içinde satranç, nmasa tenisi, kütüphane ve çay ocağı olan mekanımızla gençlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Başkomutanımızın bize verdiği hedefte ilerlerken, gençler olarak ona laik olmaya çalışıyoruz. Hedeflerimiz doğrultusunda üzerimize düşenleri biliyoruz. Bizler istiyoruz ki maneviyatımızla ve dava bilincimizle burada siyasi büyüklerimizle buluşalım, konuşalım” diye konuştu.

 

“BEN GENÇLİĞE GÜVENİYORUM”

Çağlayan’ın ardından konuşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Kötü alışkanlıklarımız gençlerimizi çepe çevre sarmakta. Gençlerimizi korumamız için bir takım faaliyetleri yapmamız lazımdı. Gençlerimiz hep güzel işler yaptılar. Allah bu birliğimizi bozmasın. Bu ülke bir daha ayağa kalkacaksa bu yine bu birlik içerisinde olacaktır. Ben varım diyebilen bir gençlik geliyor. Bu gençlik güzel işler yapacak. Ben bu gençliğe güveniyorum. Biz destek noktasında üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız. Ak mekanımız hayırlı olsun” dedi.

 

“GENÇLERİMİZİ TEBRİK EDİYORUM”

Ayaz’ın ardından kürsüye gelen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Gençlerin böyle bir adım atması bir mutluluk. Bizler her zaman onların yanındayız. Bizler partimizin dinamosu olarak gençlerimizin değerinin farkındayız. Haklı güçsüzlerle mücadele verdiğimiz bu dönemde gençlerimizin bu faaliyeti anlamlı. Ben gençlerimizi tebrik ediyorum. Bunu sadece AK Gençler yapabilirdi” diye konuştu.

 

“BU İŞLER HER ZAMAN PARAYLA OLMAZ”

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Böyle bir uygulama daha önce Türkiye’de yapılmamış. Buranın kontrolünün sağlanması bir risk tabii ki, bu mekanların güçlenmesi için ana kadememiz de bize destek olacaktır. Benim göreve devam ettiğim kongrede İzmit Gençlik teşkilatımızın verdiği emeği biliyorum. Burada arkadaşlarımız kendi olanaklarıyla büyük bir emek verdiler. Bu işler her zaman parayla değil, emekle çalışmayla oluyor” değerlendirmesinde bulundu.

 

“GENÇLERLE GURUR DUYUYORUM”

Kahraman’ın ardından kürsüye gelen AK Parti Milletvekili Zeki Aygün, “İlkleri ve enleri yapan bir partinin fertleriyiz. Benim en çok zevk aldığım toplantılar gençlerle yaptığım toplantılardır. Çünkü ülkenin geleceğinde görev alacak olanlar sizlersiniz. Dava adamı olmanın 4 adımı vardır: , Samimiyet, cesaret, bilgi ve aksiyon. Bunların hepsi bu teşkilatta var. Ben gençlerle gurur duyuyorum” dedi.

 

“HAYIRLI OLSUN”

Aygün’ün ardından söz alan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kısa bir konuşma yaparak, “AK Mekan çok güzel olmuş. Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Güzel mekanları hazırlarsak gençlerimiz kötülüğe gitmez. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

GEZDİLER (6)

 

GEZDİLER (4)

 

GEZDİLER (2)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Başiskele Haber Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 Valilik Karşısı İzmit İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Başiskele Haber Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir