22 Ekim 2019 Salı

Gezer: 11. Meslek Komitesine adayız

Gezer: 11. Meslek Komitesine adayız
Gezer: 11. Meslek Komitesine adayız
Gezer: 11. Meslek Komitesine adayız
Güncel
16 Mart 2018 11:20
Okunma : 640
Yazdır
Yorum Yap

KOTO Senin Grubu tarafından 11. Meslek Komitesi (Sağlık ve Temizlik Malzemeleri) Adaylık açıklaması gerçekleştirildi

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Beyt-ül Kebap Restoran’da gerçekleştirilen adaylık açıklamasında konuşan KOTO Başkan Vekili ve 11. Meslek Komitesi Başkanı Hüseyin Gezer, “KOTO Senin ekibi olarak 3 Nisan 20l8 tarihinde yapılacak olan Kocaeli Ticaret Odası komite seçimlerinde 11. Meslek Komitesi’nde (Sağlık ve Temizlik Malzemeleri) sektörümüze daha iyi hizmet etmek, sektör sorunlarına etkili ve kalıcı çözümler bulabilmek ve en önemlisi sektörümüzü üyelerimizle beraber yönetmek için adayız. Aday arkadaşlarımız sektörün sorunlarına vakıf ve çözüm üretebilecek arkadaşlardır” dedi.

 

ÇALIŞMALARI ANLATTI

Gezer sözlerini, “Görevde bulunduğumuz sürede Ulusal Medikal Çalıştayı, TOBB Sağlık Sektör Çalıştayı, SGK Tıbbi Malzeme Tedarik Toplantıları, Sağlık Müdürlüğü Mevzuat Toplantıları gibi birçok konuda hem ilimizin hem de ülkemizin en önemli ve kapsamlı toplantılarını ilimizde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Üyelerimizin her türlü sorunlarında onlarla birlikte çözüm arayıp gerekli kurum ve kuruluşlarla iletişime geçmekteyiz” ifadeleriyle sürdürdü.

 

“GÜCÜMÜZÜ BİRLEŞTİRECEĞİZ”

“Başta TOBB olmak üzere sektörümüzün yaşadığı sorunları rapor halinde ilgili müdürlük, bakanlık gibi kuruluşlara bildirmekte, sorunlarımızın çözümünü yakından takip etmekteyiz” diyen Gezer, “KOTO Senin Grubu 11. Meslek Komitesi adayları olarak; sektörümüzde üretimi arttırmak adına üyelerimizi bir araya getirip kümeleşme faaliyetleriyle gücümüzü birleştireceğiz. Sağlık turizmi ile ilgili tüm hastanelerimizle birlikte yurt dışı fuarlarında yer alacağız. Sağlık turizmi ile ilgili tesisler talep edeceğiz. Hastanelerimizin en büyük sıkıntısı olan SUT fiyatlarının düzenlenmesi ve arttırılmasıyla ilgili çalışmalar yapacağız” şeklinde konuştu.

 

11. MESLEK KOMİTESİNE ADAYIZ

Gezer sözlerini, “Sağlık sektöründe  KDV düzenlemesini ve indirim yapılmasını talep edeceğiz. Medikal sektörümüzün  kamu alacaklarının zamanında yapılması için gerekli girişimlerde bulunacağız. Sonuç olarak sektörümüzün tüm sıkıntılarını çözmek adına tüm üyelerimizle birlikte verdiğimiz karar ve çalışma azmiyle seçimlerde 11.Meslek Komitesi’nde adayız.” ifadeleriyle sonlandırdı.

 

11. Meslek Komitesi (Sağlık ve Temizlik Malzemeleri) Adayları

Ecz. Hüseyin Gezer (Özel Cihan Hastanesi/ Aktif Medikal Ltd. Şti.) Op. Dr. Veysel Besnili (Özel Aile konak Hastanesi), Hüseyin Eryaşar (Kardeşler Tıbbi Mlz. Ltd. Şti.), Op. Dr. Gökhan Gümüştaş (Medicalpark Hastanesi), Dr. Teoman Tandoğan (Aden Diş Kliniği), Selçuk Bakırlı (Bilmed Tıbbi Malzemeleri), Mehmet Aksu (Maksu Kim. End. Temizlik Ltd. Şti), Mutlu Özkan (Mutlu Tıbbi Malzeme), Adem Pehlivan (BRN Medikal Dış Tic. Ltd. Şti.), Ercan Dikyol (Kale Tıbbi Malzeme) 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Başiskele Haber Gazetesi » Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 Valilik Karşısı İzmit İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00
Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Başiskele Haber Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
sanalbasin.com üyesidir